Thermoform-CLAMSHELL-#502-10.938-5.250-8.125-3.375-1.406-0.020-CLEAR,
  • Mfr # 502TF
  • Zoro # G106966771
Free Shipping & Returns
Key Features
Wall Thickness
0.0200"
Material
Clear
Overall Length
10.938"
Overall Width
5.250"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
502TF
Country of Origin
United States
Dimensions
Wall Thickness
0.0200"
Overall Length
10.938"
Overall Width
5.250"