Floor Sign, High Bond, 12", Round, 60-1609-RO12-F663
  • Mfr # 60-1609-RO12-F663
  • Zoro # G6920501
/ea
Key Features
Sign Material
Slip Resistant Vinyl
Thickness
9mil
Number of Panels
0
Character Type
Safety Procedures
Size
12in, 17in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
60-1609-RO12-F663
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
9mil
Size
12in, 17in