  • Zoro # G111939524
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20.5 in
Length
39.5 in
Depth
7.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
18557
Zoro #
G111939524
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
20.5 in
Length
39.5 in
Depth
7.75 in