  • Mfr # F2481TMS-3.99
  • Zoro # G8258941
Size - Decimal
3.99mm - 0.1570
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F2481TMS-3.99
Size - Decimal
3.99mm - 0.1570
Flute Length
12.00 mm
Overall Length
75.00 mm
Drill Bit Size
#22
Shank Dia.
6 mm
3.99mm (0.1570)
Reamer Size
3.99 mm
Decimal Equivalent
0.1570
Number of Flutes
4
Description
Chucking Reamer, Carbide, TiAlN, Metric, 3.99 mm