  • Mfr # A1211-0.28
  • Zoro # G4803753
Overall Length
19 mm
Drill Bit Size
#85
Shank Dia.
0.2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A1211-0.28
Overall Length
19 mm
Drill Bit Size
#85
Shank Dia.
0.2 mm
Flute Length
3 mm
Drill Bit Dimension Type
Wire
Shank Length
16 mm
Drilling Depth
2.50mm
Drill Point Length
0.0841mm
Maximum Drilling Depth
3 mm