  • Mfr # A1211-0.33
  • Zoro # G4860368
Overall Length
19 mm
Drill Bit Size
#81
Shank Dia.
0.3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A1211-0.33
Overall Length
19 mm
Drill Bit Size
#81
Shank Dia.
0.3 mm
Drill Bit Dimension Type
Wire
Flute Length
4 mm
Shank Length
15 mm
Drilling Depth
3.40mm
Drill Point Length
0.0991mm
Maximum Drilling Depth
4 mm