Mpw40-3-D016 Weg Mtr Protector 1-1, 6A 40A, Screw Terminal 3P, 690V
  • Mfr # MPW40-3-D016
  • Zoro # G322868828
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon