  • Zoro # G100712459
/ea
Key Features
Max. RPM
20000
Fill Material
Nylon
Application
Manufacturing
Overall Length
2.45 in
Trim Length
11/16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
99346
Zoro #
G100712459
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
2.45 in
Trim Length
11/16 in
Wire Dia.
0.020 in
Height
0.7 in
Width
2.5 in