  • Mfr # WMXE-MD-80-120W-MCTP-P-EM
  • Zoro # G311646956
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
1.48 in
Height
47.72 in
Length
23.74 in
Watts
80W/100W/120W
Lumens
16800
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WMXE-MD-80-120W-MCTP-P-EM
Country of Origin
China
Dimensions
Width
1.48 in
Height
47.72 in
Length
23.74 in
Details
Item
Cylinder Downlight
Watts
80W/100W/120W