  • Mfr # PG9A38JTL024
  • Zoro # G8927928
/ea
Key Features
Gas Type
LP/NG
Length (In.)
Porting 0.87"
Tip Style
Channel Type
Voltage
750mV
Includes
Extra Base Fitting for LP Gas Application (Less Ferrule and Nut)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PG9A38JTL024
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Length (In.)
Porting 0.87"
Orifice Dia. (In.)
0.024"
Details
Gas Type
LP/NG
Item
Pilot Generator, 180 Degrees
Tip Style
Channel Type
Voltage
750mV