  • Mfr # K05-42DPT-23B
  • Zoro # G615877940
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
45 in
Height
30.3 in.
Diameter
42 in
Tabletop Material
Parawood
Includes
Extension Dining Tables
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K05-42DPT-23B
Length
45 in
Height
30.3 in.
Diameter
42 in
Details
Item
Extension Dining Tables
Tabletop Material
Parawood
Includes
Color
White/Heather Gray
For Use With
Dining Furniture
Description
  • Dimensions: 42 in W x 42 in D x 30.3 in H
  • 9 in drop leaf on each side with a 24 in x 42 in center section