  • Mfr # K79-36RXT-27B-C61-6
  • Zoro # G715665850
Width
36 in
Length
30.1 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K79-36RXT-27B-C61-6
Width
36 in
Length
30.1 in
Height
48 in
Details
Item
Extension Dining Table W/ 6 Chairs
Number of Pieces in Set
7
Number of Chairs
6
Description
  • Table dimensions: 36"W x 48"D x 30.1"H
  • Chair dimensions: 18.4"W x 21"D x 35.8'H
  • With leaf, table expands from 36" to 48"