  • Mfr # I2R0188T062R015
  • Zoro # G2962561
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
I2R0188T062R015
Corner Radius
0.015 in
Length of Cut
0.625 in
Milling Dia.
0.1875 in
Overall Length
2 in
Description
Corner Radius End Mill, 0.1875 in Milling Dia., Carbide, Non-Coolant Through, Straight, Inch, 0.015 in, 0.625 in, 2 in