  • Mfr # I2R0750T150R090
  • Zoro # G2962832
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
I2R0750T150R090
Corner Radius
0.09 in
Overall Length
4 in
Milling Dia.
0.75 in
Length of Cut
1.5 in
Description
Corner Radius End Mill, 0.75 in Milling Dia., Carbide, Non-Coolant Through, Straight, Inch, 0.09 in, 1.5 in, 4 in