  • Mfr # WA72XM3EW18U
  • Zoro # G5213979
/ea
Key Features
Nominal Width
118 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
12
Enclosure Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WA72XM3EW18U
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
118 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in