  • Mfr # WRD72XM3918FS4
  • Zoro # G6995049
/ea
Key Features
Nominal Width
39 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in
Closure Method
3 Point Latch with Padlock Handle
Metallic / Non-Metallic
Metallic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRD72XM3918FS4
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
39 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in