  • Zoro # G6996625
/ea
Key Features
Material
Carbon Steel
Height
1 in
Application
For use with JIC enclosures.
Width
13.000 in
Finish
Conductive (No Paint)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P1212G
Zoro #
G6996625
Dimensions
Height
1 in
Width
13.000 in
Actual Height
0.625 in
Each - Width
13.000 in