  • Mfr # S88120GNK
  • Zoro # G6994498
/ea
See details
Key Features
Finish
Galvanized
Height
8 in
Width
8.000 in
NEMA Rating
1
Cover Type
Screw Cover
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
S88120GNK
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
8 in
Width
8.000 in
Depth
120 in
Actual Length
120.000 in
Each - Width
8.000 in