  • Mfr # W55RC11BL
  • Zoro # G7121147
/ea
See details
Key Features
Number of Drawers
11
Color
Blue
Material
Steel
Includes
Drawer liners
Features
Double Wall Construction Provides Strength
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
W55RC11BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
55 in
Depth
24 in
Height
39 in