  • Zoro # G409923686
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Base Type
360 Degree Swivel
Jaw Width
8 in
Height
12.6 in
Length
23.6 in
Throat Depth (In.)
4-1/2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WIL28813
Zoro #
G409923686
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Jaw Width
8 in
Height
12.6 in
Length
23.6 in
Throat Depth (In.)
4-1/2 in
Width
12.6 in