  • Zoro # G8971011
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Ratio
20:1
Bore Dia.
1.438"
Overall Length
10.1"
Standards
Astm b-117; IP66 certification
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
M26 20 HOLLOW 180TC 1.44
Zoro #
G8971011
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Bore Dia.
1.438"
Overall Length
10.1"