  • Mfr # BK20GB306TRUSB
  • Zoro # G6381160
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Type
USB
Cord Length
3 ft.
Color
Black
Standards
cULus Listed, NEC
Hz
60 Hz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BK20GB306TRUSB
Country of Origin
United States
Dimensions
Cord Length
3 ft.
Details
Item
Plug Adapter
Type
USB
Color
Black
Standards
cULus Listed, NEC
Hz
60 Hz
Max. Amps
20A
Voltage
125V