  • Mfr # WOD DCTT32A-48800-LOG-55-WHI
  • Zoro # G815069619
/ea
Key Features
Tape Color
White
Imperial Tape Width
48.8 inch (1240mm)
Tape Thickness
4.7 Mil
Tape Backing Material
Tissue
Tape Adhesive
Acrylic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WOD DCTT32A-48800-LOG-55-WHI
Country of Origin
China
Dimensions
Imperial Tape Width
48.8 inch (1240mm)