  • Mfr # 385BLUE8X10
  • Zoro # G322735397
Key Features
Backing Material
Jute
Size
7'10" x 10'
Material
Polypropylene
Pattern
Geometric
Color
Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
385BLUE8X10
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Size
7'10" x 10'
Length (In.)
120 in
Width (In.)
94 in
Thickness
0.39 in