  • Mfr # 3019BLACK8X10
  • Zoro # G522734954
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length (In.)
120 in
Color
Black
Pattern
Geometric
Width (In.)
94 in
Machine Washable
No
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
3019BLACK8X10
Country of Origin
Belgium
Dimensions
Length (In.)
120 in
Width (In.)
94 in
Thickness
0.31 in
Size
7'10" x 10'