  • Mfr # 934YELLOW8X10
  • Zoro # G413073124
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pattern
Abstract
Material
Polypropylene
Shape
Rectangular
Length (In.)
120 in
Width (In.)
94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
934YELLOW8X10
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Size
7 ft 10 in x 10 ft
Length (In.)
120 in
Width (In.)
94 in
Thickness
0.35 in