  • Mfr # 950GOLD8X10
  • Zoro # G213073898
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pattern
Abstract
Material
Polypropylene
Shape
Rectangular
Length (In.)
120 in
Width (In.)
94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
950GOLD8X10
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Size
7 ft 10 in x 10 ft
Length (In.)
120 in
Width (In.)
94 in
Thickness
0.31 in