  • Mfr # 108D.GRAY6X9
  • Zoro # G913073211
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Gray
Pattern
Floral
Material
Polypropylene
Shape
Rectangular
Length (In.)
108 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
108D.GRAY6X9
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Size
6 ft 6 in x 9 ft
Length (In.)
108 in
Width (In.)
78 in
Thickness
0.39 in