  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-100-103x2
  • Zoro # G314249369
Nominal Inside Dia.
100 mm
Nominal Outside Dia.
103 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-100-103x2
Nominal Inside Dia.
100 mm
Nominal Outside Dia.
103 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 100mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 103mm.