  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-10.6-15.4x1
  • Zoro # G514261833
/ea
Nominal Inside Dia.
10.6 mm
Nominal Outside Dia.
15.4 mm
Nominal Width
2.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-10.6-15.4x1
Nominal Inside Dia.
10.6 mm
Nominal Outside Dia.
15.4 mm
Nominal Width
2.4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 10.6mm., Width Diameter: 2.4mm., Outside Diameter: 15.4mm.