  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-113-119x1
  • Zoro # G314253267
/ea
Nominal Inside Dia.
113 mm
Nominal Outside Dia.
119 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-113-119x1
Nominal Inside Dia.
113 mm
Nominal Outside Dia.
119 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 113mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 119mm.