  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-115-123x1
  • Zoro # G514248353
/ea
Nominal Inside Dia.
115 mm
Nominal Outside Dia.
123 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-115-123x1
Nominal Inside Dia.
115 mm
Nominal Outside Dia.
123 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 115mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 123mm.