  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-11-15x2
  • Zoro # G414245148
Nominal Inside Dia.
11 mm
Nominal Outside Dia.
15 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-11-15x2
Nominal Inside Dia.
11 mm
Nominal Outside Dia.
15 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 11mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 15mm.