  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.6-12.1-15.3x1
  • Zoro # G714262289
/ea
Nominal Inside Dia.
12.1 mm
Nominal Outside Dia.
15.3 mm
Nominal Width
1.6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.6-12.1-15.3x1
Nominal Inside Dia.
12.1 mm
Nominal Outside Dia.
15.3 mm
Nominal Width
1.6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 12.1mm., Width Diameter: 1.6mm., Outside Diameter: 15.3mm.