  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-122-129x1
  • Zoro # G514262687
/ea
Nominal Inside Dia.
122 mm
Nominal Outside Dia.
129 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-122-129x1
Nominal Inside Dia.
122 mm
Nominal Outside Dia.
129 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 122mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 129mm.