  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-12.3-17.1x1
  • Zoro # G514291335
/ea
Nominal Inside Dia.
12.3 mm
Nominal Outside Dia.
17.1 mm
Nominal Width
2.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-12.3-17.1x1
Nominal Inside Dia.
12.3 mm
Nominal Outside Dia.
17.1 mm
Nominal Width
2.4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 12.3mm., Width Diameter: 2.4mm., Outside Diameter: 17.1mm.