  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-128-138x1
  • Zoro # G614279103
/ea
Nominal Inside Dia.
128 mm
Nominal Outside Dia.
138 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-128-138x1
Nominal Inside Dia.
128 mm
Nominal Outside Dia.
138 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 128mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 138mm.