  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-6-130-142x1
  • Zoro # G614271008
/ea
Nominal Inside Dia.
130 mm
Nominal Outside Dia.
142 mm
Nominal Width
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-6-130-142x1
Nominal Inside Dia.
130 mm
Nominal Outside Dia.
142 mm
Nominal Width
6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 130mm., Width Diameter: 6mm., Outside Diameter: 142mm.