  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-132-140x1
  • Zoro # G114246391
/ea
Nominal Inside Dia.
132 mm
Nominal Outside Dia.
140 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-132-140x1
Nominal Inside Dia.
132 mm
Nominal Outside Dia.
140 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 132mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 140mm.