  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-6-135-147x1
  • Zoro # G314281383
/ea
Nominal Inside Dia.
135 mm
Nominal Outside Dia.
147 mm
Nominal Width
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-6-135-147x1
Nominal Inside Dia.
135 mm
Nominal Outside Dia.
147 mm
Nominal Width
6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 135mm., Width Diameter: 6mm., Outside Diameter: 147mm.