  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-139.5-145.5x1
  • Zoro # G914320185
/ea
Nominal Inside Dia.
139.5 mm
Nominal Outside Dia.
145.5 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-139.5-145.5x1
Nominal Inside Dia.
139.5 mm
Nominal Outside Dia.
145.5 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 139.5mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 145.5mm.