  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-13-17x2
  • Zoro # G914298118
Nominal Inside Dia.
13 mm
Nominal Outside Dia.
17 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-13-17x2
Nominal Inside Dia.
13 mm
Nominal Outside Dia.
17 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 13mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 17mm.