  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-142-150x2
  • Zoro # G314255513
Nominal Inside Dia.
142 mm
Nominal Outside Dia.
150 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-142-150x2
Nominal Inside Dia.
142 mm
Nominal Outside Dia.
150 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 142mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 150mm.