  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-143-147x18
  • Zoro # G214317618
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
143 mm
Nominal Outside Dia.
147 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-143-147x18
Nominal Inside Dia.
143 mm
Nominal Outside Dia.
147 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 143mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 147mm.