  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-15.5-21.5x2
  • Zoro # G714240768
Nominal Inside Dia.
15.5 mm
Nominal Outside Dia.
21.5 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-15.5-21.5x2
Nominal Inside Dia.
15.5 mm
Nominal Outside Dia.
21.5 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 15.5mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 21.5mm.