  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.5-15-20x1
  • Zoro # G814245052
/ea
Nominal Inside Dia.
15 mm
Nominal Outside Dia.
20 mm
Nominal Width
2.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.5-15-20x1
Nominal Inside Dia.
15 mm
Nominal Outside Dia.
20 mm
Nominal Width
2.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 15mm., Width Diameter: 2.5mm., Outside Diameter: 20mm.