  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.7-15-20.4x1
  • Zoro # G714249549
/ea
Nominal Inside Dia.
15 mm
Nominal Outside Dia.
20.4 mm
Nominal Width
2.7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.7-15-20.4x1
Nominal Inside Dia.
15 mm
Nominal Outside Dia.
20.4 mm
Nominal Width
2.7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 15mm., Width Diameter: 2.7mm., Outside Diameter: 20.4mm.