  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-167-177x72
  • Zoro # G514286607
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
167 mm
Nominal Outside Dia.
177 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-167-177x72
Nominal Inside Dia.
167 mm
Nominal Outside Dia.
177 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 167mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 177mm.