  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-170-177x1
  • Zoro # G714256554
/ea
Nominal Inside Dia.
170 mm
Nominal Outside Dia.
177 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-170-177x1
Nominal Inside Dia.
170 mm
Nominal Outside Dia.
177 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 170mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 177mm.