  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.62-17.86-23.1x1
  • Zoro # G014320320
/ea
Nominal Inside Dia.
17.86 mm
Nominal Outside Dia.
23.1 mm
Nominal Width
2.62 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.62-17.86-23.1x1
Nominal Inside Dia.
17.86 mm
Nominal Outside Dia.
23.1 mm
Nominal Width
2.62 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 17.86mm., Width Diameter: 2.62mm., Outside Diameter: 23.1mm.